Hakkımızda

Anasayfa |  Hakkımızda

%100 Milli Sermaye,%100 Yerli Üretim ile Ülkemiz ve Milletimize hizmet etmenin haklı gururunu taşıyoruz.

Yola heyecanla ve en başından profesyonel düşünerek koyulduk.Yılların verdiği mühendislik ve ticaret bilgimizi Türk sanayisinin hizmetine sunduk. Milentek Enerji teknolojik gelişmelerle kendini yenileyen enerji sektörü içerisinde Yenilenebilir Enerji üzerine mühendislik birikimi ve profesyonel bakış açısı ile hizmet sunmaktadır.Enerjinin giderek artan önemini bilerek en verimli ve yaygın şekilde kullanılmasını sağlamak için çalışıyoruz. Her türlü teknolojik ve bilimsel gelişmeyi tüketicinin, kurum ve kuruluşların kullanımına sunarak, projelerde maksimum verim, minimum maliyeti hedefleyerek %100 Milli Sermaye,%100 Yerli Üretim ile Ülkemiz ve Milletimize hizmet etmenin haklı gururunu taşıyoruz.

CENK POLAT

Genel Müdür & CEO

Fabrika binamız

Fabrika binamız Ankara-Temelli- Anadolu OSB sitesinde 12.000 m2 kullanım alanı olan ve

 olmak üzere 3 adet 4000 m2’lik tesisin birleşiminden oluşmaktadır.Aynı zamanda bünyesinde Arge ve inovasyon merkezi bulundurmaktadır.

78 Adet

Tamamlanan Proje

3 AD

Üretim Tesisi

84 Kişi

Mühendis Kadrosu

%100

Katlanarak Büyüyoruz

atölyelerimiz

Talaşlı imalat Atölyesi
montaj
montaj atölyesi
kaynak
Kaynak atölyesi
MİLENTEK ENERJİ yenilenebilir enerji sektörüne yönelik yatırımlarda teknolojik bilgi ve altyapısı, tecrübeli kadrosuyla ülkemizin millileşme hedefi doğrultusunda,yatırımcıya güvenli bir tercih oluşturma gayreti içerisindedir.
Hakkımızda
Vizyonumuz;Hareket teknolojilerine yönelik yapılacak çalışmalarda yaratıcı ve yenilikçi kabiliyetlermiz sayesinde yaptığımız arge ve faaliyetleriyle sektörde farklılıklarını oluşturmuş, küresel rekabet ortamında etkin olan bir mühendislik firması olmak.
Vizyonumuz
Kalite politikası, değişen amaç ve şartlar doğrultusunda, uygun olarak gözden geçirilmekte, buna bağlı olarak Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesi ve etkinliği sağlanmaktadır.
Kalite Politikamız

Sosyal Medya

Anlık olarak tamamladığımız proje, hizmet, ve duyurularımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Hakkımızda

Biz kimiz
Vizyon
Misyon
Fabrika Binası
Üretim tesisi
Makine Parkı

Projelerimiz

Projeler
Referanslar

Kariyer

İşbirliğini, verimliliği ve üretimi arttırmak amacıyla koordinasyon ve uyum içerisinde çalışan takımlar; takım ruhunun, sürekli öğrenme ve gelişim olanağının sağlandığı bir çalışma ortamında Ar-Ge ve üretim faaliyetleri içerisinde sizde bu ekibin parçası olmak için kariyer sekmesinden bize CV’nizi gönderebilirsiniz.